אודות גרנדהול Grandhall

תאגיד בינלאומי קיים משנת 1976 ומתמחה בייצור גרילי גז.

Grandhall שותפים ברשת הברביקיו המוכרת בארצות הברית Barbeques Galore. 

Grandhall מקפידה על חדשנות טכנולוגית, עיצוב בלתי מתפשר ועל עוצמות חום גבוהות במיוחד בכלל מוצריה. 

התאגיד יושב בארצות הברית, הולנד, אנגליה, טאיוון ואוסטרליה, בהן נחשב למותג מוביל וזוכה להכרה ופרסים בזירות המקומיות והבינלאומיות.

ייחודם של המוצרים מבית גרנדהול הם עוצמות חום אדירות, שימוש בחומרים האיכותיים ביותר, מתן אחריות כוללת עד 5 שנים ועיצוב מודרני ואסתטי.

מוכרים בזכות קטגוריית גרילי המרפסות העוצמתיים שלהם, גרילי הבילט אין למטבחי חוץ ויחידות מודולאריות של גריל צמוד ליחידת כיור.

חברת grandhall עוקבת אחר המגמות המתרחשות בעולם ומתאימה את עצמה לכך בעיצובים מרשימים של מגוון הדגמים הקיימים ובפיתוח טכנולוגיות נוספות מהמתקדמות בעולם הגרילים.

כחלק ממגמה הולכת וגוברת של מעבר לגרילי גז חברת grandhall ממשיכה לפתח ולטפח את העקרונות החשובים לה ובראשם: טכנולוגיה מתקדמת המתבטאת בעוצמות חום גבוהות במיוחד ועיצוב מתקדם ולא מתפשר.

כבר מס’ שנים ברציפות שגרנדהול הוא המותג הזוכה במבדקי הגרילים של עיתון “ידיעות אחרונות”.

עובדות קצרות:

בשנת 2007 אב הטיפוס של גריל מדגם X-Series, אשר עוצב בשיתוף פעולה עם מעצבי רכב העל Porsche ואשר הונדס ע”י קבוצת מהנדסים מטעם Porsche, הוצג בתערוכה מיוחדת בקלן, גרמניה. ניתן להתרשם מדגם זה גם באולם התצוגה של כרמל דיירקט.

בשנת 2008 זכתה חברת grandhall ע”י מגזין Remodeler בפרס בחירת העורכים בקטגוריית המוצרים החדשניים ביותר.

עוד בשנה זו רשם התאגיד פטנט עולמי על טכנולוגיית CrossRay (קרניים צולבות) טכנולוגיית אינפרא אדום. מבערי האינפרא אדום ממוקמים בצידי חלקו הפנימי של הגריל גז. הצלייה נעשית ע”י קרני אינפרא אדום אשר עובדות בצורה צולבת של X.