יתרונות גריל פחמים ומעשנה מבית GRILLDOME

THE ORIGINAL GRILLDOME

ה-GRILLDOME המקורי הינו גריל פחמים ומעשנה מסוג Kamado Grill.

גרילים מסוג זה מתאפיינים בגוף המדמה צורת ביצה ועשויים מאבן שמוט (קרמיקה) אשר סופגת ואוגרת את החום הנפלט מחומר הבעירה ובכך מקיימת צלייה איכותית יותר וממושכת יותר.

בשימוש ב-GRILLDOME ניתן ליהנות מהעובדה שכלל המעטפת של הגריל עשויה משבעה סוגים של קרמיקה טבעית הנקראת Terapex אשר סופגת את החום במהלך השימוש ומקרינה אותו חזרה למזון במהלך הצלייה, בנוסף לאש הישירה. אגירת חום זו תורמת לשמירה על עסיסיות המזון והטעמים הטבעיים שלו.

שיטה זו מאפשרת הכנה מיטבית של סוגי מזון שונים – צליית נתחי בשר/ עוף שלם, אפיית בצקים (פוקאצ’ות, פיצות וכדומה) בזכות היכולת להגיע לעוצמות חום גבוהות המדמות אפקט טאבון, ועישון בשר/דגים/ירקות על ידי שמירה על העשן בתוך חלל הגריל ולהבות אש נמוכות.

חשוב לדעת לא כל גריל קמדו הוא GRILLDOME מקורי – ניתן לזהות בשוק הישראלי מוצרים נוספים בקטגוריית ה – Kamado Grill והם גרילים בייצור סיני המעוצבים בצורת ביצה.

יתרונות ה-GRILLDOME המקורי אל מול גרילי Kamado אחרים:

  1. הגרילדום המקורי עשוי מקרמיקת Terapex ייחודית (שבעה סוגים של קרמיקה טבעית) אשר אוגרת חום בצורה האיכותית ביותר ובכך מאפשרת צלייה אפקטיבית שמונעת את התייבשות המזון ושומרת עליו עסיסי.
  2. עובי הקרמיקה בגרילדום המקורי הוא 3 ס”מ, כאשר בגרילים האחרים מדובר על עובי של 1.25 ס”מ מה שמשפיע ישירות על אגירת החום ויכולות הצלייה.
  3. הגרילדום מהווה יחידת מטבח שהיא ALL IN ONE, מטמפרטורה נמוכה ועד גבוהה במיוחד, כך שניתן לבצע את כל האפשרויות – עישון, צלייה, אפייה, גריל וצריבה.
  4. הגרילדום המקורי מגיע במגוון רב של גדלים וצבעים, ובעל עיצוב ייחודי ומלא סטייל המשתלב בצורה מושלמת במטבחי חוץ או כיחידה נפרדת בחצר הבית.
  5. שירות הלקוחות הייחודי של חברת כרמל דיירקט כולל סיוע וליווי בתחילת העבודה עם הגריל וכן מתן מענה לכל סוגיה ומתן שירות. קבלת האחריות למוצר ה Kamado הסיני מותנת בצורה ישירה ביבואן המקומי ומוטלת בספק. 

אז תתחילו לצלות וליהנות.