גרילי גז למרפסות

גריל גז למרפסת צריך להיות קומפקטי ועוצמתי ולהצטיין ביכולת תפעול נוחה באותו מרחב. לגרנדהול מספר דגמים רבי מכר המתאימים במיוחד לשימוש במרפסות. אנו מזמינים אתכם לבקר באולמות התצוגה שלנו,ולהתרשם ממבחר דגמי גריל גז למרפסת שמש.

Showing all 2 results

איך לבחור גריל גז מומלץ למרפסת?

במקום לפזר ריחות עשן איומים בבית ובכל הסביבה, להתעסק עם פחמים מלכלכים ולצרוך בסופו של דבר מזון חרוך ושאינו בריא, רבים מבעלי המרפסות נוהגים לרכוש גריל גז. מאחר ומדובר בחלל בעל מגבלות פיזיות של מקום וקרבה רבה לשכנים, מצאנו לנכון להציג בפניכם מספר שיקולים שיעזרו לכם להתמודד נכונה עם רכישת גריל הגז למרפסת שלכם, ובהתאמה מלאה לצרכים.

עוצמת הגריל

גינות פרטיות מעניקות חלל גדול ביותר ל- “טיהור” ריחות הצלייה באוויר הפתוח ועל כן גריל גז שמותקן בחצר אינו חייב להיות בעל עוצמות גבוהות מדי וניתן “לקחת את הזמן” בצלייה. אלא, שכאשר מדובר במרפסות אין כך הדבר ויש צורך להכין את המזון במהירות יחסית מבלי להפריע לשכנים עם עשן וריחות צלייה. לכן, מומלץ ביותר לרכוש גריל גז למרפסת בעל עוצמות BTU גבוהות יותר בהשוואה לגרילים שמשמשים בגינה.

מידות הגריל

חשוב להתאים את גודל גריל הגז לשטח המרפסת. יש למדוד היטב את מקסימום המקום שמוקצה לטובת הגריל ולהתאים את הנתונים למידות הגריל במצב פתוח ולא לפי שטח הצלייה שיכול להיות קטן בהרבה. על מנת לנצל את שטח המרפסת היטב בזמן שהגריל אינו בשימוש, יש להעדיף גריל גז בעל מדפי צד שיכולים לעבור קיפול מהיר, גלגלים לניוד וכמובן, כיסוי שימנע רטיבות.

קלות הניקיון

גרילי גז שעומדים בחצר יכולים “ליהנות” מהזכות ללכלך מעט את השטח עם טפטוף השומנים שניגר על פני הרצפה (אלא אם מדובר בשיש או דק עץ כמובן). במרפסת פריבילגיה זו אינה קיימת ועל כן חשוב לבחור גריל גז שאינו מאפשר טפטוף של נוזלי הצלייה אל עבר הרצפה. הפטנט הטוב ביותר הוא מגירת איסוף נוזלים אותה ניתן למלא במים או בחול ולרוקן אותה לאחר השימוש.