ריהוט גן Hartman

בקטלוג ריהוט גן של הארטמן תמצאו מגוון רחב של ריהוט גן איכותי ומעוצב. רהיטי גן של הארטמן מצטיינים בעמידותם גם בתנאי מזג האוויר השוררים בישראל. בקטלוג תמצאו מגוון מוצרים רחב אותו תוכלו לשלב באופן אשר תואם את טעמכם. החומרים מהם מורכב ריהוט הגן של הארטמן נבחר בקפידה על מנת שחווית השימוש שלכם תהיה מושלמת. אנו מזמינים אתכם לבקר באולם התצוגה שלנו לחוויה והתרשמות.

Showing 1–12 of 29 results

איך לזהות ריהוט גן איכותי?

אם חשבתם ששוק הריהוט הישראלי שופע ומגוון, חכו שתבינו מה קורה בעולם ריהוט הגן. ישנם עשרות יצרנים ויבואנים, קשת אדירה של איכות ופערי מחיר של מאות אחוזים. אז איך תדעו לזהות ריהוט גן איכותי באמת? כל התשובות בשורות שלפניכם.

חשיבות האיכות של ריהוט גן גבוהה במיוחד. החשיפה לפגעי מזג האוויר, ובראשם לחות, רטיבות וטמפרטורות גבוהות, הופכת ריהוט “פשוט” לכזה שקרוב לוודאי יתבלה בחלוף זמן קצר. ריהוט גן איכותי מתאפיין במספר אלמנטים בולטים:

חומרי הגלם – רק אמרו לא לפלסטיק, לעץ הפשוט, לבדים הדקיקים. במקומם ישנם שפע של חומרי גלם איכותיים, בראשם העץ המלא, מתכות איכותיות, נירוסטה, ראטן, פוליאסטר, טקסטילן, זכוכית, אלומיניום ועוד.

מחיר – הרמז העיקרי לאיכות ריהוט הגן. אי אפשר לרכוש פרארי במחיר של סוסיתא, וכך הם פני הדברים גם בתחום ריהוט הגן. ערכו בדיקת מחירים לפני כל רכישה – שולחנות, כיסאות, פינות ישיבה וכדומה – ותוציאו מהמשוואה את הפריטים הזולים ביותר.

מבט כללי – אנו מניחים שלא הוכשרתם כמעצבי פנים, ובכל זאת, מבט עשוי להיות שווה זהב. לדוגמא, בתחום הבדים עבור ריהוט גן יוקרתי, ניתן לזהות שזירה איכותית, חזקה וצפופה, לעומת כזאת בצפיפות חלקית, מלאה פגמים וללא מתיחה טובה. אמדו על ההבדלים בין רהיטי הגן גם בשאר האלמנטים.

משך האחריות – עוד סממן המעיד על טיב הריהוט. ריהוט גן איכותי נשמר לאורך שנים, ועל כן, לא יחשוש היצרן ממתן תקופת אחריות ממושכת בת 3 שנים לפחות (עם נטייה ל-5 ואף 10 שנות אחריות). אחריות בת שנה-שנתיים מבשרת רעות.