שמשיות לגינה Glatz

השמשיות של glatz הן האיכותיות בעולם, מורכבות חומרים איכותיים ועמידים במיוחד. השמשיות של גלאץ מצטיינות בעיצוב מרהיב וחדשני. עם השמשיות של גלאץ מובטחת לכם חוייה נהדרת.

Showing all 9 results

איך לבחור שמשיות?

מה גדול הוא ההבדל בין ישיבה נעימה בחצר הבית או על שפת הבריכה כששמשייה מכסה את גופינו מקרני השמש, לעומת ישיבה תחת השמש הקופחת. וזה עוד לפני שדיברנו על הנזקים שהשמש גורמת… אז בואו נראה כיצד ניתן לבחור שמשייה שתשמש אתכם בהנאה מרובה.

בחירת שמשייה – הדגשים העיקריים

קיימים שני סוגי שמשיות עיקריים – מוט, הנפוץ יותר (בעיקר מוט אמצעי. פחות מוט צדדי) ושמשיית קיר, שכשמה כן היא – מתחברת לקיר צדדי. לא משנה באיזה סוג שמשייה מדובר, במהלך הרכישה חשוב תחילה לשים לב מיהו היצרן. אמנם שמשייה היא מוצר נייח בעל בלאי נמוך, אך מצד שני, העובדה כי היא סופגת את כל מה שיש לאקלים הישראלי להציע – לחות גבוהה, טמפרטורות קיצוניות, רטיבות ועוד – מצריכה שהיא תהיה מיוצרת מחומרים איכותיים ועמידים בפני נזקי מזג האוויר (מרבית השמשיות עשויות אלומיניום, כשמיעוטן עץ, פלסטיק, פיברגלאס ועוד). מותגים עלומי שם עלולים להוביל אתכם לבלאי גבוה (חלודה, קילופי צבע, קרעים, אי יציבות השמשייה) בתוך זמן לא רב.

בנוסף, חשוב מאוד להתאים את השמשייה שתרכשו לשימוש הצפוי. בעיקר מבחינת הגודל, כלומר, שטח הצל שהיא יוצרת ולכמה אנשים היא מיועדת. הימנעו ממצב שבו חלק מהיושבים נהנים מצל נעים וחלק מתאדים בשמש. גודל שמשייה סטנדרטית נע בין 3 ל-3.5 מטר. כל מה שיותר מכך – מבורך. נושאים נוספים שיש לתת עליהם את הדעת: יבואן (בדקו רקורד כללי למניעת רמת שירות נמוכה), אחריות (קראו את האותיות הקטנות. שנה לפחות) ותוספות (כיסויי גשם, ציפוי מוט ועוד).

קנייה נעימה!