קטלוג Big Green Egg - גריל קאמדו

big green egg היא מעשנת גריל קמאדו איכותית במיוחד שישראלים רבים מתחברים אליה ונהנים להחזיק ברשותם. הבשרים המשובחים היוצאים ממנה בהחלט מצדיקים את ההשקעה. המעשנה קיימת במגוון רב של גדלים וידועה בעיקר בזכות הקרמיקה החזקה שלה ובהיותה המוצר הוורסטילי ביותר שקיים היום בה ניתן לאפות, לצלות, לעשן, לצרוב וגם לאפות.

Showing 1–12 of 68 results

חשמל ומקררים הם המצאה של מאה השנים האחרונות. עד אז במדינות רבות בעולם לא הייתה אפשרות לצאת וללקט אוכל במהלך חודשי החורף כאשר האדמה קפאה והעולם כאילו עצר מלכת.
השיטה בה נהגו לשמר את הבשר היה באמצעות עישון. עם השנים תהליך העישון הלך והשתכלל ונוצרו עבורו כלים ייחודיים שנועדו להפוך את התהליך לכמה שיותר נוח.

הישראלי והמנגל

הישראלים ידועים כחובבי מנגל ובשרים מעושנים והבשרים המעושנים חדרו למחוזותינו גם אם לא היה בזה כל הכרח. בשנים האחרונות אנחנו עדים לכך כי רבים רוכשים מעשנות (קמאדו ופלט) וטרנד העישון החל לפרוח בקרב חובבי הבשר ברחבי הארץ.
עד לפני שנים לא רבות התעסקו עם עישון הבשר רק הקרניבורים והשפים המקצועיים אשר ידעו להתעסק בצורה נכונה עם מעשנת הבשר וידעו לבחור את הנתחים המתאימים, הרי שכיום התחום הזה הפך להיות נחלת הכלל. רבים הם הישראלים הרוכשים מוצר זה לשימוש אישי ואף משתתפים בקורסים וסדנאות ייחודיות לעישון בשר תוך שהם לומדים את הטכניקות השונות על מנת להפיק בשרים טעימים בניחוחות וטעמים ייחודיים ומלהיבים.

בוחרים את המוצר המתאים

קיימות מעשנות רבות אשר לכל אחד היתרונות שלה, בכל אחת מהן טכניקת העישון היא שונה וגם התוצאות שונות מעט.