טכנולוגיה Primoager

הטכנולוגיה

ויסות טמפרטורות ברמת דיוק גבוהה

מווסת טמפרטורות רב עוצמה ברמת דיוק גבוהה מונע תנודות טמפרטורה ומבטיח שהבשר שלכם יישאר בטמפרטורה בטוחה ומיטבית לאורך כל תהליך היישון שלו.

 

בקרת לחות משולבת חכמה (אין צורך באספקת מים חיצונית)

בקרת הלחות המשולבת החכמה של Primo Ager אוטומטית לחלוטין ומבטיחה ייבוש תקין ללא צמיחת חיידקים או עובש לא רצויים. בניגוד למערכות אחרות, אין צורך באספקת מים חיצונית – מה שהופך את התהליך לפשוט וקל.

 

מגבר סילון אוויר ומדחס מסחרי

במקררי היישון של Primo Ager נעשה שימוש במערכת זרימת אוויר עוצמתית המיועדת לפעילות יישון מקצועית בקנה מידה גדול. מאוורר מסוגו משמש גם משתמשים מסחריים ושומר על זרימת אוויר בקצב אחיד לאורך כל תהליך היישון.

המדחס בעל קיבולת הגדולה, מאיץ הסילון והמעבה פועלים יחד על מנת להבטיח שהבשר יקבל את זרימת האוויר המדויקת לתהליך וחשיפה מתאימה לחמצן.

 

עיקור UV-C עם מסנן אוויר פחמן

מקררי יישון Primo Ager עושים שימוש באור UV-C לעיקור המערכת מכל חיידק ועובש שעשויים להימצא בתוכה. האור מעקר את הכל ומטהר את האוויר שזורם במערכת, כך שהבשר לא יזדהם או יתקלקל.

בניגוד למערכות יישון אחרות באיכות נמוכה, אור ה- UV-C שלנו אינו גלוי למשתמש. עשינו זאת כדי לשמור על סטנדרטים והתנהלות מקצועיים ליישון יבש. אור UV-C יכול להזיק לבני אדם בחשיפה ישירה ועלול גם לשבש את תהליך היישון.

אור ה- UV-C ב- Primo Ager ממוקם בחללים הפנימיים שבהם האוויר נדחס. מכאן,  כי האור יכול לבצע עיקור מלא מבלי להשפיע על תהליך היישון או לפגוע במשתמש.

 

דלת וגוף מבודדים על פי התקנים המקובלים בתעשייה

הדלת המבודדת  של Primo Ager אוטמת את הבשר בתוך מקרר היישון לשליטה מקסימלית על הטמפרטורה, הלחות ואיכות האוויר. הבידוד מונע גם כניסת מזהמים חיצוניים. באופן הזה מובטחים צריכת אנרגיה וויסות איכות יעילים.

 

מערכת לניטור וויסות בזמן אמת 24/7

המערכת לוויסות העצמי החכם של Primo Ager מודדת ומפקחת על הטמפרטורה, הלחות וזרימת האוויר בזמן אמת. כמו כן המערכת מודדת כמה בשר מאוחסן בכל רגע נתון ומתאימה את עצמה  באופן אוטומטי ולפי הצורך בכדי לייעל את תהליך היישון ולקבל תוצאות יישון איכותיות.

 

לוח מגע לד לקבלת התרעות

לוח מגע לד חיצוני לבקרה של איכות האוויר, הטמפרטורה והלחות בתוך Primo Ager מבלי לפתוח אותו. באמצעות ממשק המגע האינטואיטיבי, ניתן לשנות הגדרות ומפרטים לפי הצורך כדי להבטיח שהבשר ייושן בדיוק כפי שאתם רוצים.

 

רישום והתרעות אוטומטיות המופעלות בענן

Primo Ager הוא מקרר יישון חכם. טכנולוגיית ענן בתוך Primo Ager מתעדת את כל התהליכים שעובר הבשר ועוקב אחר תהליך היישון. כאשר הבשר מוכן לבישול, Primo Ager יתריע על כך באמצעות האפליקציה הסלולרית.

ניתן גם להתעדכן באפליקציה כמה זמן כל נתח בשר מיושן. ניתן להגדיר טיימרים ויומנים ללא מגע יד אדם בעזרת אינטגרציה חכמה לאמזון, Alexa ו- Google Home, כך שאלקסה תגיד לך מתי נתח הבשר שלך מוכן. מקררי Primo Ager משולבים לחלוטין עם הטכנולוגיות העדכניות ביותר בענן, כך שאתם יכולים להתעדכן מכל מקום מתי הבשר שלכם מוכן.