מטבחי חוץ מודולארים Grand Hall

מטבחי החוץ המודולאריים מבית המותג המוביל Grandhall, מיועדים לאפשר לכם לעצב ולהרכיב, בעצמכם, בסיוע צוות המומחים של כרמל דיירקט או בעזרתו של קבלן, את מטבח החוץ התפור בדיוק על פי הרצונות והצרכים האישיים שלכם!

צפו עכשיו בשלל דגמי הגרילים Built In החדשניים, עם או ללא שילוב כיור, כירות הצד, הכיורים העצמאיים, ובשאר המוצרים האיכותיים והמעוצבים, הייעודיים להרכבת מטבחי חוץ מרשימים במחירים משתלמים.

Showing all 4 results

איך לבחור מטבחי חוץ?

יותר ישראלים בוחרים לנצל את ימי השמש הרבים בארץ ורוכשים מטבחי חוץ לחצר, למרפסת או לגינה שלהם. הכנת ארוחות ואירוח באוויר הנעים והפתוח, מהווים חוויה אמיתית ואיכותית בכל פעם מחדש. אם שאלתם את עצמכם כיצד תוכלו לרכוש מטבח חוץ איכותי בצורה חכמה ומושכלת, התשובות ממתינות לכם כאן.

דגשים עיקריים ברכישת מטבחי חוץ

ראשית כל, לפני תחילת התהליך, חשוב במיוחד לבחור ספק אמין ומקצועי, כזה שבנה כבר מס’ פרויקטים ויעמוד לצדכם בכל התהליך וכן יספק לכם את השירות הנדרש גם לאחר הבנייה.

דבר נוסף הוא למדוד באופן מדויק את השטח בו ימוקם מטבח החוץ שלכם. קחו בחשבון את הצורך בשטחים מאווררים, בחלל נוח לעבודה ועניינים טכניים כמו חיבור לצנרת, שילוב עיצובי עם המיקום הנבחר וכו’.

השאלה הראשונה עליה תצטרכו להשיב ברכישת מטבח החוץ היא אילו מוצרים ישולבו במטבח החוץ שלכם, לאחר מכן לבחור בסגנון עיצובי אשר מתאים לאופי שלכם וכן לחלל הנבחר.

נירוסטה נחשבת לשחקנית מרכזית בשוק זה, גם שיש איטלקי ובריקים למראה כפרי הם חומרים אהובים על הצרכן הישראלי.

המלצתנו החמה – אם אין לכם את הידע העיצובי הנדרש, היעזרו באיש מקצוע לכך, צוות המומחים שלנו ישמח לסייע ולייעץ לכם.