איזור אישי

השוואת מוצרים

חיפוש

מוצרים שאהבתי

0
איזור אישי

חיפוש

מוצרים שאהבתי

0

EN

אודותינו

אודותינו

כרמל דיירקט היא החברה הגדולה, הוותיקה והמובילה בישראל בייבוא, שיווק, ייצור והפצה של מוצרי צריכה בתחום החוץ והקולינריה המתקדמת.


ייסודה של כרמל דיירקט מושתת על מוצרים באיכות הגבוהה ביותר ומתן שירות לקוחות מקצועי, איכותי וזמין, מהטובים בישראל, כל זאת בשמירה על ערכי המסחר וחדשנות מוצרים פורצת דרך.

כרמל דיירקט הוקמה ב-2004, כחברת ייבוא ושיווק מוצרים קטנה וכיום מהווה לאחת מהיבואניות המובילות עם מרכז לוגיסטי מתקדם וחדשני, 5 אולמות תצוגה ברחבי הארץ, יותר 70 עובדים ומערך הפצה ל-400 נקודות מכירה ברחבי הארץ.

כרמל דיירקט גאה בקשריה העסקיים והמסחריים עם מותגים בין לאומיים, יצרנים, ונציגויות מסחריות מכל קצוות העולם, בניהם מותגי ענק ומפעלים יצרניים מהמובילים בתחומם.

המקצוענות והמקצועיות של כרמל דיירקט זיכתה אותה ביוקרה בינלאומית בתחומה, והיא מהווה למקור מידע וחדשנות ליצרנים וגופים מסחריים רבים ברחבי העולם.

כרמל דיירקט מפעילה 3 מחלקות מרכזיות שמהוות את פעילותה המסחרית של כרמל דיירקט.

חנויות ואולמות תצוגה:
לכרמל דיירקט יש 5 אולמות תצוגה רחבי היקף בחיפה, הרצליה, ראשון-לציון, באר-שבע וקיבוץ גזר (מרלו״ג החברה).

אולמות אלה מציעים לקהל הרחב את שלל מוצריה של כרמל דיירקט בדגש על מקצועיות וחווית קנייה יוצאת דופן על ידי אנשי מקצוע מובילים בתחומם.

הפצה: כיבואנית בלעדית של המותגים החשובים בעולמות הקולינריה וה-Outdoor, כרמל דיירקט מפעילה מערך הפצה מקצועי שחולש על מעל ל-400 נקודות מכירה ברחבי הארץ ובתחומים מגוונים.

בין הנקודות תוכלו למצוא קצביות, חנויות כלי בית, חנויות אספקה טכנית, סופרים ועוד.
כרמל דיירקט שותפה להצלחתם של לקוחותיה המסחריים במתן מערך הפצה מתקדם ומענה מדויק לשוק ולצרכים המסחריים המקומיים.

מטבחי חוץ:
כרמל דיירקט מפעילה מערך מקיף של תכנון, עיצוב, יישום ובנייה של מטבחי חוץ הטובים והמגוונים ביותר בישראל.
לכרמל דיירקט מספר רב של פתרונות לכל דרישה ולכל תקציב.

מחלקת מטבחי החוץ של כרמל דיירקט, עומדת גאה מאחורי בנייה של מאות רבות של מטבחים במקצועיות ומצוינות חסרות תקדים.

היינו ותמיד נהייה מחויבים לשלושת עקרונות הייסוד של כרמל דיירקט, מצוינות בשירות, איכות מוצרים גבוהה וחדשנות פורצת דרך – עקרונות אלה מהווים בסיס לצמיחה שלנו.

אנו מאמנים כי המוצרים שלנו צריכים להעניק למשתמש חוויה חיובית בכל פעם, אנו פועלים ונמשיך לפעול ללא לאות כך שהמוצרים שלנו יספקו חוויות מושלמות ללקוחות שלנו בכל פעם.

תמיד בשבילכם,
כרמל דיירקט

תפריט נגישות

קביעת פגישת תכנון ועיצוב עם מומחה למטבחי חוץ

כיף לראות אתכם שוב!
או
ברוכים הבאים
או

אנחנו נשתמש בפרטים האישיים כדי להציע לך תמיכה בתהליך באתר זה, לנהל את הגישה לחשבון וכדי לבצע פעולות נוספות כפי שמפורט במדיניות פרטיות.