0
0

התחל שיחה

Napoleon

תאגיד גרילי הגז הטוב בעולם

Napoleon Grill

נפוליאון, היא חברה משפחתית לייצור גרילי גז איכותיים בטכנולוגיות מתקדמות, קיימת משנת 1976 נוסדה בעיר בבארי, אונטריו קנדה. החברה מתמחה באיכות המוצר, בדגש על: נירוסטה איכותית במיוחד ויציקות אלומיניום. הם המומחים למבערי אינפרא אדום ומבערים בכלל עם מגוון רחב מאוד של דגמי גריל עם אחריות חסרת תקדים. ישנן סדרות גרילים שעליהן ניתנת אחריות לכל החיים! מגוון הדגמים של חברת נפוליאון נחשבים למצוינים בענף הגרילים, ומבוקשים על ידי צרכנים אניני טעם בכול העולם. חברת נפוליאון שמה דגש על עיצוב נוח ופונקציונאלי של דגמי הגריל שלה והם מיוצרים בטכנולוגיה חדשנית ומתקדמת, במוצרי החברה משולבים פטנטים ייחודיים שפותחו על ידי החברה, לחברת נפוליאון תקן בין לאומי והיא בעלת תקן 9001ISO. במפעל החברה בקנדה עובדים כיום מעל ל- 400 עובדים בשטח של 152.000 מטר רבוע, חברת נפוליאון מחויבת ליצור מוצרים איכותיים מהשורה הראשונה בשילוב עם שרות אמין ואחריות חסרת תקדים.

טכנולוגיה מתקדמת

נפוליאון הם המומחים למבערי אינפרא אדום ומבערים באופן כללי עם מגוון רחב מאוד של דגמי גרילים. מבער Sizzle Zone של נפוליאון משטח ה- Sizzle Zone מייצר חום בשיטת Infra-Red ובאמצעות מבערים קרמיים. משטח צלייה זה בטכנולוגיית האינפרא-אדום מגיע עד 900 מעלות מה שמאפשר צלייה מהירה ואיכותית של הבשר על ידי חריכת המעטפת בצורה מקצועית ושמירה על החלק הפנימי של הבשר רך ועסיסי. יתרון נוסף של מבער ה- Sizzle Zone הוא החיסכון המשמעותי בצריכת גז, לאור טכנולוגיה מתקדמת וקיצור משך הצלייה. בחלק מדגמי הגרילים מבער זה קיים ככירת צד, ובחלק מהדגמים מבער זה נמצא על גבי משטח הצלייה לצד המבערים הנוספים.

צריכים עזרה בבחירת המוצר שיתאים לכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

סל הקניות שלך ריק כרגע!

תפריט נגישות

כיף לראות אתכם שוב!
או
ברוכים הבאים
או

אנחנו נשתמש בפרטים האישיים כדי להציע לך תמיכה בתהליך באתר זה, לנהל את הגישה לחשבון וכדי לבצע פעולות נוספות כפי שמפורט במדיניות פרטיות.