השוואת מוצרים

מוצרים שאהבתי

עגלת קניות

מוצרים שאהבתי

GrillGrate

לוחות צליה איכותיים שמתאימים לכל גריל והופכים את האוכל לעסיסי ולנימוח יותר.

GrillGrate

לוחות הצלייה של GrillGrate יכולים להחליף את רשתות הצלייה שבגריל שלכם או לכסות אותם.

איכות של מסעדה – אצלכם בבית

לוחות הצלייה מיוצרים מאלומיניום ופועלם באמצעות אינדוקציה. הם מעלים את הטמפרטורה על פני הגריל, מפחיתים התלקחויות, מפזרים את החום בצורה שווה ומייצרים סימני צריבה נפלאים על המזון – ממש כמו במסעדה.

לוחות הצלייה של GrillGrate מתאימים לכל גריל – גם לגרילים המיוצרים בהתאמה אישית ואפילו לביצה ירוקה. כאשר רוצים להחליף את רשתות הצלייה יש למדוד את רשתות הצלייה הקיימות להתאים לגריל את לוח GrillGrate במידה המדוייקת. כאשר רוצים להניח את לוח הצלייה של GrillGrate על גבי הרשת הקיימת כאביזר, יש לבחור בלוח GrillGrate קטן במעט מרשתות הגריל.
בכל מקרה האיכות היא אותה האיכות.

הטכנולוגיה

לוחות צליה פטנטיים

המדע שמאחורי GrillGrates

משטחי גריל רגילים בנויים כך שהאוכל מונח עליהם באופן המאפשר ללהבות לעבור דרך המשטח כלפי מעלה ולטיפות השומן לנטוף כלפי מטה. משטחי הצלייה של GrillGrates משמשים כתוספים לכל גריל, באמצעות מסילות מוגבהות עשויות אלומיניום קשיח, מוגנות בפטנט המוליכות ומפזרות את החום בצורה יעילה ואקספוננציאלית ומאפשרות להגיע לצריבה מדויקת. והם אף פעם לא מחלידים!

המסילות הרחבות של GrillGrates מייצרות סימני צריבה מושלמים. סימני הצריבה הרצויים הם תוצאה של תגובת מאילרד, תהליך שבו החום מהגריל מפרק חלבונים לחומצות אמינו. חומצות אמינו אלה יוצרת ריאקציה עם הבשר והופכות למטעמים בזמן שהן משאירות צריבה טעימה על הסטייק או ההמבורגר שלכם. תגובת מאילרד מתרחשת בטמפרטורות של 149 עד 260 מעלות פרנהייט.

משטחי הצלייה של GrillGrates מאדים טפטופי שומן ומעניקים תוספת טעם ולחות. רוצים תוספת טעם מעושן בפעם הבאה שאתם צולים סטייק? לפני שמניחים את האוכל על הגריל, פזרו כמה פחמי עץ באזורים הקעורים של משטח הצלייה GrillGrates שלכם וצפו בקסם!

צריכים עזרה בבחירת המוצר שיתאים לכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

תפריט נגישות

קביעת פגישת תכנון ועיצוב עם מומחה למטבחי חוץ

כיף לראות אתכם שוב!
או
ברוכים הבאים
או

אנחנו נשתמש בפרטים האישיים כדי להציע לך תמיכה בתהליך באתר זה, לנהל את הגישה לחשבון וכדי לבצע פעולות נוספות כפי שמפורט במדיניות פרטיות.