0
0

התחל שיחה

Gi.Metal

איכות, תשוקה וחדשנות

Gi.Metal

איכות, תשוקה וחדשנות הם הערכים המאפיינים את מוצרי Gi.Metal.

המחקר וניתוח הצרכים של הלקוחות, החיפוש המתמיד אחר חומרי ייצור חדשניים ואיכות גבוהה של מוצרי המותג, הם ההופכים את מוצרי Gi.Metal. לאהובים כל כך על ידי חובבי הפיצות – המקצועיים והביתיים בכל העולם.

חדשנות באפייה

המותג Gi.Metal מציע מגוון רחב של כלים לאפיית וחיתוך פיצות והוא הראשון שתכנן ופיתח כפות פיצה מחוררות, המאפשרות להסיר את עודפי הקמח לפני אפיית הפיצה.

הניסיון עושה את ההבדל

ניסיון של למעלה מ-30 שנה מאפשר ל- Gi.Metal לייצר פתרונות ייחודיים לקהל אופים מקצועי וחובב, ללמוד על הבעיות איתם הוא מתמודד ולספק פתרונות איכותיים. החיפוש המתמיד אחר פתרונות חדשניים להשגת טכניקות עיבוד מעודנות יותר ויותר, מאפשרים שיפור הדרגתי ומתמשך של המוצרים, שכיום מגיעים למצוינות ש- Gi.Metal גאה בה.

 

טכנולוגיה Gi.Metal

הכפות נועדו להרים את הפיצה מעל משטח העבודה ולהחליק אותה לתנור. הגודל, האורך וצורת הכף צריכים להתאים לשימוש: אם הכף ארוכה מדי, היא תהיה מסורבלת, ואם היא קצרה מדי, יהיה קשה להתנהל איתה.

כפות הפיצה של Gi.Metal זריזות ומדויקות: הן משמשות לסיבוב הפיצה בתוך התנור, לבדוק באמצעותן את מידת העשייה על ידי הרמת התחתית והוצאת הפיצה כשהיא מוכנה. מידות הכפות שפותחו על ידי Gi.Metal מבטיחות את משטח עבודה מדויק.

הציפוי שעל כפות הפיצה של Gi.Metal מייצר שטח כף אחיד שאינו מתחמצן.

את כפות הפיצה ניתן להשיג בשתי גרסאות: כפות ללא חורים למי שמחפש יציבות מקסימאלית וקשיחות גדולה יותר, וכפות מחוררות עבור הללו שמעדיפים כפות קלות וגמישות על משטח העבודה ואת היתרון של שחרור עודפי קמח.

Gi.Metal היא למעשה החברה הראשונה שפיחתה ומשווקת את כפות הפיצה המחוררות, שמאפשרות לשחרר את עודף הקמח שנדבק לתחתית הבצק לפני שמכניסים את הפיצה לתנור. במהלך הכנת הפיצה, עודף הקמח שבתחתית הפיצה נצמד לרצפת התנור, נשרף וגורם לבעיות רבות כגון עשן, שאריות וטעם מר של הפיצה.

יתרונות החירור בכפות הפיצה:

  • חיכוך מינימלי – החורים חלקים ומעוגלים בקצוות כך שגם הבצק הלח ביותר מחליק לתנור בצורה חלקה.
  • שימוש מופחת בקמח
  • קלילות: הכף המחוררת קלה יותר.
  • פחות עשן: פחות שריפת קמח פירושה פחות עשן בחדר.
  • אין עוד טעם מר של הפיצה: הקמח הנשרף מתחת לפיצה יוצר כתמים שחורים של הפיצה וטעם מריר.
  • ניקוי קל יותר: רצפת התנור נחרכת פחות ולכן ניקויה קל יותר.

צריכים עזרה בבחירת המוצר שיתאים לכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

סל הקניות שלך ריק כרגע!

תפריט נגישות

כיף לראות אתכם שוב!
או
ברוכים הבאים
או

אנחנו נשתמש בפרטים האישיים כדי להציע לך תמיכה בתהליך באתר זה, לנהל את הגישה לחשבון וכדי לבצע פעולות נוספות כפי שמפורט במדיניות פרטיות.