0
0

התחל שיחה

Solarium By Caesar

Feel The Warm

Solarium By Caesar

SOLARIUM מבית CAESER הוא יותר מסתם מותג – הוא סיפור על איך טכנולוגיה, עיצוב, קיימות וחדשנות נפגשים כדי לשדרג את חוויית החיים החיצוניים והפנימיים של אנשים, תוך התחשבות בסביבה ובצרכים האישיים של כל אחד.
המוטיבציה והחזון : קו המוצרים של SOLARIUM נולד מתוך הבנה שבעידן המודרני, האדם מחפש לחבר בין חיי היומיום לטבע וסביבה בריאה יותר.

החזון הוא ליצור מוצרים שמאפשרים לאנשים ליהנות מחוויה חיצונית איכותית, בין אם זה בחצר הבית או במרפסת, תוך שמירה על עקרונות של ידידות לסביבה וחדשנות טכנולוגית.
השם SOLARIUM : השם משקף את הרוח של שמש ואור, שהיא מקור החיים והחום. הוא מרמז על חדשנות, אנרגיה, וחמימות, תכונות המתאימות למקרני החום האינפרה אדום שלנו.
העיצוב והטכנולוגיה: כל מוצר בקו המוצרים של SOLARIUM מעוצב בקפידה, משלב טכנולוגיה מתקדמת ועיצוב מודרני שמתאים לכל סביבה. המוצרים מתאפיינים בעמידות וקלות שימוש, מה שמאפשר לכל אחד ליהנות מחום ונוחות בכל מצב.

היבט הקיימות: SOLARIUM מחויב לקיימות ולהגנה על הסביבה. המוצרים מיוצרים מחומרים ברי קיימא ובשימוש בטכנולוגיות אנרגיה נקייה, תוך דגש על חיסכון באנרגיה והפחתת השפעה סביבתית.
התחושה והחוויה: לקחת את החוויה של השהייה בחוץ לרמה הבאה, כל מוצר ב-SOLARIUM נוצר כדי להעניק תחושה של חמימות, אינטימיות ויוקרה, בין אם זה בערב קריר בחצר, או בחלל חיצוני אחר שרוצים להעניק לו תחושה יותר חמה ומזמינה.

צריכים עזרה בבחירת המוצר שיתאים לכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

סל הקניות שלך ריק כרגע!

תפריט נגישות

כיף לראות אתכם שוב!
או
ברוכים הבאים
או

אנחנו נשתמש בפרטים האישיים כדי להציע לך תמיכה בתהליך באתר זה, לנהל את הגישה לחשבון וכדי לבצע פעולות נוספות כפי שמפורט במדיניות פרטיות.