בלנדר מוט מקצועי Bamix

תתחילו לבשל כמו השפים הגדולים עם מגוון מוצרים מבית Bamix. במיקס מצטיין באיכותו וביצועיו וכן בעיצוב מרשים. לבמיקס מספר דגמים ומגוון רחב של צבעים אשר הופכים אותו במקביל להיותו כלי בישול מוביל לפריט עיצוב מרשים על משטח העבודה במטבח. במיקס מבטיח לכם חווית בישול נהדרת, תתחדשו בבלנדר מוט הטוב עולם!

Showing 1–12 of 38 results

איך לבחור בלנדר מוט?

בלנדר מוט הינו מכשיר חשמלי שמאפשר קיצוץ של ירקות בצורה נוחה למדי, להכין רטבים, סלטים ואף לטחון מרקים. כמובן שכמו כל מכשיר חשמלי אחר למטבח, על מנת שנעשה את הבחירה הנכונה שתעזור לנו בצורה הטוב ביותר בהכנת המזון, יש להפעיל שיקול דעת ברכישת הבלנדר וכאן נמנה את השיקולים העיקריים הקשורים לכך.

מהירות העבודה

ישנם בלנדרים שמספקים כוח קבוע למכשיר ועל כן מהירות הסיבוב של הלהבים שלהם תמיד אחידה. אלא, שפעמים רבות אנו מעוניינים בשילוב של מהירויות לסירוגין (למשל, לשם טחינת מרק, תבלינים ורטבים) ובמידה וזהו הצורך, יש לרכוש בלנדר מוט בעל מספר מהירויות עבודה.

נפח המיכל

ישנם שני סוגים של בלנדר מוט : האחד הוא זה שעובד עצמאית בלבד ואינו מגיע עם מיכל כלשהו והאחר כולל מיכל. המיכל משמש לקיצוץ וטחינת חומרי גלם וירקות בתוך מיכל סגור בו ניתן להוסיף גם שמן, מים ורטבים בעת הטחינה והקיצוץ. כל בלנדר מוט שכזה יגיע עם מיכלים בנפחים שונים ועליכם לחשוב מהם הנפחים הרצויים מבחינתכם.

הספק הבלנדר

בניגוד לדעה הרווחת שכמות הוואט מסמלת את כוח והספק המוצר, סיבובי המנוע לדקה הם אלו שמעידים על חוזקו של המוצר. בלנדרים חלשים יחסית יאטו את מספר סיבובי המנוע לדקה בשל ההתנגדות שנובעת מהתקלות במזון קשה, ובשל כך יעלו את צריכת החשמל, יאמצו את המנוע ובסופו של דבר יגרמו לשריפתו. בלנדר המייצר יותר סיבובי מנוע לדקה יהיה מסוגל לייצר יעילות עבודה גבוהה יותר ולהתמודד גם עם מזון קשה ללא עצירה.

החומר ממנו עשוי הבלנדר

מעוניינים לטחון מרק? או שאתם נוטים לעבוד עם חומרי גלם חמים שרק עברו בישול? במידה ואתם מעוניינים להשתמש בבלנדר מוט עם חומרים חמים, כדאי שהוא יהיה עשוי מהחומרים הנכונים. אילו חומרים מתאימים? ובכן, רכשו אך ורק בלנדרים עם להבי אל חלד ונסו להימנע מגוף שעשוי מפלסטיק. גופי הנירוסטה הינם חזקים דיו על מנת לעמוד איתן כנגד הטמפ’ ולא להינזק ורצוי לבחור בלנדר מוט על בסיס חומרים שכאלה.